Brodzik pod prysznic pełni funkcję odwodnieniową. Mogą mieć odmienny kształt, wymiar, kolor, a także produkowane są z różnych rodzajów materiałów. Kupując kabinę New Trendy Soleo 90×90 warto zastanowić się jaki system odprowadzania wody wybrać. Są to bowiem ściany konstruowane zarówno dla płytkich brodzików pod prysznic półokrągłych, jak i prostokątnych. Mogą też użyte być w systemach bez brodzików z tzw. odpływem liniowym.

Brodzik pod prysznic — z jakiego materiału powinien być wykonany?

Decydując się na kabinę New Trendy Soleo 90×90 warto rozejrzeć się w kilku rozwiązaniach do wyboru. Brodzik pod prysznic dobiera się zarówno do wielkości pomieszczenia, jak i miejsca jego montażu. Dajmy na to w przypadku kabiny New Trendy Soleo 90×90 narożnych do wyboru będą drzwi lewo- lub prawoskrzydłowe do kabiny kwadratowej, jak również półokrągłej, do tego modele pod instalacje z brodzikiem pod prysznic półokrągłym, jak też kwadratowym. Kolor łatwo można wykorzystać do podkreślenia stylu aranżacyjnego pomieszczenia. Dla przykładu kabiny New Trendy Soleo 90×90 zestawione z szarymi brodzikami sprawdzą się w strefie kąpielowej industrialnej, loftowej, kolor czarny podkreśli elegancki charakter wnętrz eleganckich i ekstrawaganckich. W nowoczesnych wnętrzach zaś dobrym wyborem będzie brodzik pod prysznic imitujący kamień, cement, czy też marmur.

Kabina New Trendy Soleo 90×90 jakie rozwiązanie wybrać?

Seria Soleo to produkty wysokiej jakości dostępne w różnych systemach montażu (posadzkowym, na stelażu), które nadadzą unikalnego charakteru każdej łazience. Kabina New Trendy Soleo 90×90 jest dostępna jako drzwi wnękowe, składane, a także do brodziku pod prysznic półokrągłego. Wysokiej jakości zawiasy kolumnowe zapewniają szerokie wejście i bezawaryjne działanie przez lata, a powłoka active shield chroni powierzchnię drzwi przed zabrudzeniem, sprawiając, że krople łatwiej spływają nie osadzając się na armaturze.